ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Erkek Polo Yaka Trikolar

Yaz-kış, spor-şık değişmez bir tercih olan polo yakalar sadece tshirtlerde değil kazak ve trikolarda da oldukça fazla tercih ediliyor. İnce yapısı ile şık bir görünüm kazanabileceğiniz polo yaka trikoları günlük iş yaşamınızda, iş yemeklerinizde, davetlerde ve günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Slim fit kesime sahip olan trikolar ile geniş beden seçeneklerimizden mutlaka kendinize en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Erkek Sıfır Yaka Kazak

hayat kurtaran parçalar dendiğinde ilk olarak akla sıfır yaka kazaklar gelmektedir. Basic görünüm isteyenler için düz ve klasik renk seçenekleri yanı sıra, çizgili ve blok renk geçişli sıfır yaka kazaklar da seçeneklerimiz arasında mevcuttur. Sıfır yaka kazaklar her alanda kullanıma uygundur. Aynı zamanda yapısı gereği fit ve risksiz bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Tek başına tercih edebileceğiniz gibi ceketlerin içine ve gömleklerin üzerine de tercih edebilirsiniz.

Kalın Örme Erkek Kazak

El örmesi görünümlü kalın örme kazaklar hem sıcak tutması hem de görünüm farklılığı yaratması adına oldukça fazla tercih edilir. Dolabınızda bulunduracağınız 2 temel renk ile soğuk kış günlerini rahatlıkla atlatabilirsiniz. Gömlekler sıfır yaka tshirtler ile de güzel kombinler yaratabilirsiniz. Kalın bir görünümü ve yumuşak dokusu bulunan örme kazaklarda yıkama talimatlarını doğru şekilde uygulayarak, uzun dönem tüylenmeden ve yıpranmadan kullanabilirsiniz. Yaka kesimi rahatlık açısından standart sıfır yakaya göre geniş tutularak rahat etmeniz de hedeflenmiştir.

Erkek Slim Fit Kazak

Vücut yapısına uygun şekilde ince bir kesime sahip trikolar hem vücut yapısını ince göstermek hem de daha şık bir görünüm elde etmek için tercih edilebilir. Slim fit kazakları günün her anında tercih edilebilir; ancak genellikle iş yaşamında şık görünüm elde etmek adına tercih edilmektedir. Şık ve spor ceketlerle oldukça dikkat çekici ve tarz kombinler yapabilirsiniz. Kumaş pantolon ve kanvas pantolonlarla birlikte şık bir görünüm elde edebilir, çeşitli aksesuarlarla görünümünüzü destekleyebilirsiniz.

Erkek Boğazlı Triko

Slim fit kesime sahip balıkçı yaka triko kazaklar da erkekler tarafından kış aylarında tercih edilen seçenekler arasındadır. Tabii bu giyim tarzı için vücut yapınızın da buna uygun olması gerekir. Kısa boylu bir yapınız var yada boyun bölgeniz kısa ise tercih etmeniz pek önerilmez; ancak genel vücut yapısı olarak boğaz bölgesini taşıyabilecekseniz şık bir görünüm elde edeceğinizden de eminiz. Şık ve spor ceketlerle birlikte tercih edebilirsiniz.

Tirkolarınızın Uzun Ömürlü Olması için

Penye ve pamuklu kumaşlara göre daha hassas bir bakım gerektiren triko ve kazaklarınızın uzun ömürlü olması için yıkama, kurutma ve ütüleme talimatlarına uymanız yeterli. Öncelikle ürün etiketinde belirtilen yıkama talimatlarına uygun ve trikoya uygun deterjan ile yıkama yapmanız yeterlidir. Trikoları kuruturken asmak, özellikle de ıslak kısmın ağırlaşması ile esnemeye sebep olacaktır. Bu yüzden trikolarınızı asarak değil, sererek kurutmanız daha uygundur. Böylece aşağı doğru yığılma sonucu olacak esnemenin de önüne geçersiniz. Ütülemeniz gerekiyorsa uygun ısıda ve uygun ütü seçeneğini kullanmanız yine örgüde yaşanacak esnemenin önüne geçecektir.

Modafethi ile Tarzınızı Yaratın

Yalın bir tarza sahip olmak ve aynı zamanda şık görünmek için hem vücudunuza hem de günlük yaşamınıza uygun parçalar tercih etmelisiniz. Son yıllarda erkek giyiminde pek çok tarz ortaya çıktı; ancak elbette her insanın tüm bu tarzları benimsemesi kendisine yakıştırması mümkün değil. Yalın ve basic parçalarla şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ufak dokunuşlarla, aksesuar seçimleriyle, renk seçimleri ve parçaları birbiriyle kombinleyeceğiniz giyim zevkinizle kendi tarzınızı oluşturabilir ve sıradanlıktan uzak bir tarza sahip olabilirsiniz. 

Erkek giyimde pek çok parça birbirine benzer gibi görünse de her kişinin kıyafeti üzerinde taşıması da farklıdır. Renk ve desen olarak vücudunuza uygun seçenekleri tercih etmeli, kombinlerinizi yaparken de zıtlıkların uyumuna özen göstermelisiniz.

Modafethi sizi çok yormadan bu tarzı yaratabilmeniz için geniş beden seçeneği ile tarzları size sunuyor. Sitemizden her sezon için kolaylıkla kombin yapabilir ve kendi tarzınızın farklılığını da yansıtabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR